KONST / Litografier / Färglitografi 15759286
nr 1575 9286
Stig Fyring
(1934-2015), Sverige
Signerad, numrerad 188/250. Färglitografi, bildmått: 43x29 cm, yttermått inklusive ram: 59x43 cm
Stig Fyring, svensk bildkonstnär född 1934, död 2015.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 18:48:21
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)